پشتیبانی

ساخت اتاق سیگار | کانکس اتاق سیگار | اسموکینگ روم

کانکس اتاق سیگار

کانکس اتاق سیگار
اشتراک گذاری :

در مجموعه هایی که بحث حریق و امکان آتش سوزی وجود داشته و یا اینکه دود افراد سیگاری باعث مزاحمت عموم مردم نگردداز سازه ای تحت عنوان کانکس اتاق سیگار یا اسموکینگ روم استفاده می شود. البته این سازه همیشه بصورت پیش ساخته نیست و ممکن است از ابتدا در پلان ساختمان چنین فضایی گنجانده شده باشد.

کاربرد کانکس اتاق سیگار

ددر دوحالت کلی ممکن است بخواهیم فضایی را بصورت اختصاصی برای افراد سیگاری در نظر بگیریم که اول در حالتی بوده که نمی خواهیم دود و بوی نامطبوع سیگار باعث رنجش افراد عمومی و خوانواده ها گردد که این مورد بیشتر در مرکز خرید ها ، رستوران های لوکس ، فرودگاه ها و پاساژ ها کاربرد داشته و محل نصب آن نیز معمولا در یک فضای نیمه بسته با دید نسبی مانند کنار دستگاه پله یا پارکینگ همکف می باشد. حالت بعدی و مورد استفاده کانکس اتاق سیگار برای شرکت ها و مجموعه هایی است که مسئله احتراق و آتش سوزی بسیار در آنها حائذ اهمیت بوده و می بایست به شدت از این مسئله محافظت شود. از نمونه های این مجموعه ها به پالایشگاه ها و شرکت های وابسته به صنعت نفت و گاز ، شرکت های پتروشیمی ، چاپخانه ها و انبار های کاغذ ، تولیدی رنگ و بسیاری از موارد مشابه دیگر می توان اشاره کردکه به چنین فضایی با کانکس نیاز دارند. در این مجموعه ها معمولا فضایی که دور از مواد اشتعال زا بوده را برای نصب کانکس اتاق سیگار در نظر گرفته و از این طریق امنیت مجموعه خود را در برابر آتش سوزی بالا می برند.

مشخصات کانکس اتاق سیگار

کی از مسئله های مهم در کانکس اتاق سیگار تهویه مطبوع بوده که در اکثر مواقع مجموعه مورد نظر یک کانال تهویه را برای آن در نظر گرفته و یا در حالتی که سازه در حیاط نصب می شود از یک فن آکسیال ساده جهت تهویه آن استفاده می شود.ابعاد متوسط این سازه حدود 4 متر طول با عرض 2/4 متر و ارتفاع 2/60 بصورت پشت تا پشت بوده و بیشتر دیواره های آن را شیشه های سکوریت تشکیل داده اند.درب ورودی نیز از نوع شیشه سکوریت ، شاسی از نوع تیر آهن و اسکلت بندی آن نیز از پروفیل های آهنی می باشد. صندلی های ساخته شده از استیل ، زیر سیگاری ، کابل کشی برای کولر اسپیلت و تلوزیون به همراه برق کشی برای سیستم روشنایی و پریز برای شارژر موبایل از دیگر متعلقات کانکس اتاق سیگار می باشند.

گروه صنعتی آذین کانکس


تمامی حقوق محفوظ است