پشتیبانی

اجاره کانکس کارگاهی|قیمت اجاره کانکس|اجاره انواع کانکس

اجاره کانکس

اجاره کانکس
اشتراک گذاری :

مواقعی وجود دارد که ما در مدت کوتاهی قصد انجام عملیات ساختمانی یا حتی برپایی یک غرفه کوچک یک ماهه را داشته که برای آن نیاز به تهیه کانکس داریم. در این حالت هزینه های خرید آن برای استفاده چند هفته یا چند ماهه مقرون بصرفه نبوده و از خدمات اجاره کانکس که توسط گروه آذین ارائه می گردد استفاده می کنیم.این امر دارای مزایا و شرایطی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

شرایط اجاره کانکس

در این زمینه می بایست شخصی که به دنبال اجاره کانکس است ، نیاز خود را مطرح نموده ، تعداد و مدت زمان مورد نیاز را نیز بیان کند. سپس بصورت حضوری مراجعه نموده و پس از بازدید سازه ها ، از میان نمونه های موجود ، سازه مورد درخواست خود را انتخاب نماید.تحویل سازه در هنگام ابتدای شروع اجاره کانکس از درب کارخانه بوده و در پایان نیز می بایست در محل کارخانه آذین کانکس سازه را تحویل نماید. هزینه اجاره ماهیانه آن در ابتدا بصورت نقدی پرداخت و یک فقره چک شرکتی با معرفی نامه از سوی شرکت یا چک کارمندی به مبلغ ارزش کل سازه ها جهت ضمانت بازگشت در تاریخ مققر و سلامت سازه ها نیز باید بصورت امانت به دفتر آذین کانکس تحویل دهد که در پایان مدت قرار دادآن را تحویل خواهند گرفت.

اجاره کانکس کارگاهی

عمده کاربری که ممکن است شخصی برای آن به دنبال خدمات اجاره کانکس باشد در کارگاه های کوچک ساختمانی بوده که پس از حدود سه الی پنج ماه با پیشرفت پروژه دیگر نیازی به سازه نبوده دفتر فنی یا اتاق نگهبانی پیش ساخته جمع آوری می شود.البته کانکس نمایشگاهی یا فروشگاهی نیز برای ایجاد غرفه های کوچک در هنگام برپایی مراسم سالانه خاصی نیز جز موارد پر درخواست این امر بشمار می روند.معمولا کانکس نگهبانی ، کارگاهی ، اسکان کارگری ، دفتر مهندسین ناظر پروژه بصورت تیپ در محل گروه صنعتی آذین کانکس برای اجاره وجود دارد.

قیمت اجاره کانکس

از آنجایی که سازه ها دارای ابعاد ، امکانات و مشخصات متفاوتی هستند به همین منوال هزینه اجاره آنها نیز با یکدیگر متفاوت است . اما بصورت کلی هزینه اجاره کانکس بصورت ماهانه برابر با یک ششم قیمت کل آن بوده و حداقل زمان اجاره دو ماه است.برای کسب اطلاعات در باره هزینه کل سازه ها می توانید به صفحه قیمت کانکس مراجعه کرده تا با تقسیم قیمت کل آنها به شش ، هزینه اجاره ماهانه هرکدام را محاسبه نمائید.


تمامی حقوق محفوظ است