پشتیبانی

کانکس خاص

کانکس خاص

کانکس خاص
اشتراک گذاری :

در برخی موارد نیاز به یک کانکس خاص با شرایطی مختص انجام کاری هستیم که پیش تر در نوع های صنعتی این اتفاق رایج بوده که دستگاه یا تجهیزات خاصی که دارای ویژکی منحصر بفردی مانند وزن زیاد ، صدای ناهنجار یا شرایط استفاده خاصی است را می خواهیم درون آن جای داده و از آن استفاده کنیم. البته نوع دیگری نیز وجود دارد که به شرایط استفاده مرتبط نبوده و کانکس خاص برای زیبایی و طرح اختصاصی آن در جهت ایجاد زیبایی بیشتر بکار می رود.

طراحی و تولید کانکس خاص

در ابتدای امر باید مشخص شود که کانکس خاص دارای چه ویژگی های باید باشد و به چه دلیل در دسته خاص قرار گرفته. تولید این محصول دارای پیش نیاز هایی مانند آنالیز های فنی مهندسی بوده که می بایست اجزای مختلف و متعلقات سازه را جز بجز برای جلوگیری از بوجود آمدن خطا های اجرایی مورد برسی قرار داد که این همان مرحله طراحی کانکس خاص بوده که در ایجاد روند تولید بدون خطا کمک بسیار زیادی می کند. بطور مثال وقتی قرار است یک سازه خاص برای قرار دادن یک دستگاه صنعتی مانند ژنراتور های دیزلی تولید برق تولید کنیم باید مشخصات فنی ، ابعاد و بخش های مهم مانند دسترسی به رادیاتورمشخص گردد. در این حالت می توان پیش بینی های لازم برای هر بخش را انجام داده و یک کانکس خاص بصورت اختصاصی را برای آن دستگاه تولید نمود.

مزایای کانکس خاص

وقتی شما مطابق مراحل و روشی که در بالا توضیح داده شد برای تهیه کانکس خاص عمل می کنید بیشترین بهره وری را می توانید از سازه داشته که اگر اقدام به انجام این روش نمی کردید نمونه های آماده پاسخگوی نیاز شما یا نبوده یا در طول زمان استفاده با مشکلات مختلفی ممکن است روبرو شوید.

 

 


تمامی حقوق محفوظ است