پشتیبانی

کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی
اشتراک گذاری :

حدود یک دهه از اولین نمونه کانکس گل فروشی که برای اولین بار توسط گروه صنعتی آذین کانکس طراحی و تولید شد گذشته و در طی این سالها چندین مرحله این کیوسک فروشگاهی کوچک دچار تغییرات و بهینه سازی هم از لحاظ کاربری و هم به لحاظ زیبایی شده است.در ادامه به تشریح ویژگی ها ، کاربرد . مزایای این محصول خواهیم پرداخت.

ساخت کانکس گل فروشی

در گذشته متداول ترین روش برای ساخت کانکس گل فروشی استفاده از مصالح فرم پذیری مانند فایبر گلاس بوده اما به دلیل اشتعال پذیری و تغییر در فرم و شکل کلی این سازه امروزه این کیوسک بطور عمده با پوشش ورق کامپوزیت در رنگ ها و زرح های مختلفی تولید می شود. این امر باعث گشته تا یک هماهنگی دربین همه سازه هایی که با این کاربری در نقاط مختلف سطح شهر نصب شده اند به وجود آمده و ضمن زیبایی بیشتر باعث شناخته تر شدن کانکس گل فروشی و به گونه ای هویت این کیوسک گشته است.از دیگر شاخصه های مولف آن به شیشه های بزرگ در دیواره های آن می توان اشاره کرد که به دلیل ورود نور طبیعی برای شاداب ماندن گل های داخل سازه بوده و معمولا دوجداره اصلی این سازه را تشکیل داده اند. برای زیبایی بیشتر از ترکیب پروفیل ها و ورق های استیل نیز برای تزئین نمای خارجی سازه استفاده شده است.

مزایای کانکس گل فروشی

تهیه و هدیه دادن گل از دیر باز در تمامی فرهنگ ها باعث ایجاد حس صمیمیت بین افراد بوده و در بسیاری از موارد به دلیل دم دست نبودن شاید از خرید آن صرفه نظر کرده باشیم که حال با نصب کانکس گل فروشی در بخش های پرتردد باعث شده تا این فرهنگ خوب بیش از پیش مورد توجه شهر وندان قرار گرفته و هر وقت که بخواهیم به راحتی یک شاخه گل را از آن تهیه کنیم. شاید اشتغال زایی را بتوان از دیگر مزایای کانکس گل فروشی بحساب آورد که در جای خود یک مزیت محسوب شده و بگونه ای راه اندازی یک شغل کوچک برای تعدادی از جویندگان کار و یا متخصصین گل و گیاه که سرمایه کافی برای راه اندازی یک مغازه یا فروشگاه بزرگ را ندارند باشد.

 

 


تمامی حقوق محفوظ است