پشتیبانی

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری
اشتراک گذاری :

در این مطلب به سراغ یکی از محصولات گروه صنعتی آذین کانکس برای مجتمع های مسکونی و اداری تحت عنوان کانکس سرایداری رفته ایم و اطلاعاتی در باره مشخصات ، نحوه ساخت ، خرید و امکانات آن را در این مطلب آورده ایم.

ساخت کانکس سرایداری

در اکثر مواقع به دلیل محدودیت های موجود در حمل و انتقال سازه از کارخانه به محل قرار گیری کانکس نگهبانی بهترین روش ساخت آن در محل است چراکه بیشتر این سازه یا در حیاط ، یا پارکینگ پیلوتی و گاها نیز بر روی پشت بام احداث می شود که هر سه مورد شرایط ورود جرثقیل به محل برای نصب سازه را نداشته و ناگزیر به انتخاب روش ساخت کانکس سرایداری در محل می شویم. برای این منظور تمامی اجزای سازه بصورت جز به محل منتقل و عملیات ساخت تحت نظارت مهندس و کارشناس آذین کانکس در محل اجرا و تحویل مدیر مجتمع یا خریدار می گردد.

ابعاد کانکس سرایداری

برای تمامی محیط ها و ساختمان ها ابعاد کانکس سرایداری یکسان نبوده و باید دید که چه مقدار فضا برای ایجاد آن در دسترس ما قرار دارد زیرا همیشه با احداث چنین بنایی بخشی از یک فضای مشا مانند حیاط یا پشت بام اشغال می شود که بسته به مساحت این فضا ها ممکن است ابعاد کانکس نیز تغییر کند. بطور معمول اگر بخواهیم عددی را قید کنیم برای حداقل یا حداکثر باید گفت که یک فضای 12 متر مربعی حداقل و یک سودیت 45 متری حداکثر فضایی است که برای اسان سرایدار در مجتمع ها در نظر گرفته می شود.

امکانات کانکس سرایداری

بطور پیش فرض وقتی ما برای اسکان یک شخص یا یک خوانواده به دنبال ایجاد فضای هستیم می بایست حداقل امکانات را در داخل این سازه بنا کنیم. این حداقل ها عبارتند از سرویس بهداشتی و حمام ، آشپز خانه جهت پخت و پز غدا ، اتاق نشیمن و در صورتی که مساحت موجود به ما این اجازه را دهد می توان برای کانکس سرایداری یک اتاق خواب نیز در نظر گرفت.اما در اکثر مواقع سرویس بهداشتی در حیاط یا پارکینگ وجود دارد که همان را برای استفاده سرایدار در نظر می گیرند و دیگر درون کانکس چنین فضایی را ایجاد نمی کنند که هم نیاز به راه اندازی تاسیسات مورد نیاز اظافی نداشته و هم اینکه دور بودن سرویس برای جلوگیری از ورود بوی نامطبوع به داخل اتاق نشیمن مناسب است . در مورد اتاق خواب نیز در اکثر مواقع به دلیل کمبود فضا از آن صرف نظر می شود اما یک اتاق نشیمت و یک آشپزخانه کوچک حداقل امکانات کانکس سرایداری بشمار رفته که نباید از آن کمتر باشد ، در غیر این صورت اسکان نفر در آن غیر ممکن نخواهد بود.

مشخصات فنی کانکس سرایداری

برای ساخت کانکس سرایداری می توان از مصالح مختلفی استفاده کرد که البته همیشه پیشنهاد اول ما استفاده از ساندویچ پانل بوده اما در کنار مزایای زیاد این روش معایب آن نیز هزینه بالاتر نسبت به دیگر مصالح بوده اما طول عمر زیاد ، حداقل اتلاف انرژی ، سرعت اجرای بالا و آسایش بالا تر نسبت به روش های دیگر مزایای اصلی آن بوده . اما برای کسب اطلاع دقیق تر از مشخصات فنی و جزئیات اجرایی کانکس سرایداری بهتر است با کارشناسان فروش آذین کانکس تماس گرفته . آنها با توجه به نیاز شما و بودجه ای که برای این کار در نظر دارید بهترین پیشنهاد را ارائه کنند.
 

 


تمامی حقوق محفوظ است