پشتیبانی

تولید انبوه کانکس

تولید انبوه کانکس

تولید انبوه کانکس
اشتراک گذاری :

تولید انبوه کانکس و سازه های اسکان ضروری از طرف آذین کانکس به عنوان راهکاری برایسرعت بخشیدن به عملیات های امدادی و یا صرفه جویی در زمان خریدارانی که تعداد سفارش آنها زیاد بوده و زمان کمی برای تجهیز کارگاه خود دارند می باشد که در ادامه به نمونه های از محصولاتی که بصورت انبوه تولید می شوند اشاره خواهیم نمود.

تولید انبوه کانکس کارگاهی

از جمله موارد پرکاربرد کانکس از گذشته تا به همین امروز نوعی از آنها می باشد که دارای ظاهری ساده و رنج قیمتی پائینی بوده که در کارگاه های عمرانی یا ساختمانی از آنها استفاده می شود و به همین خاطر کانکس کارگاهی شناخته می شوند.هر پیمانکار در هنگام تجهیز کارگاه خود و در گام های اول می بایست فکر محلی برای استراحت نیرو های کاری و دفاتر مدیران پروژه خود کند که در پروژه های بزرگ معمولا تعداد این سازه ها با توجه به بالا بودن تعداد پرسنل زیاد خواهد بود و زمان در چنین فعالیت هایی سرمایه محسوب شده و هر چه بیشتر بتوان در آن صرفه جویی کرد برابر با سود بیشتر است . از این رو تولید انبوه کانکس کارگاهی برای این دسته از مشاغل بسیار مفید بوده و به راحتی با صرف کمترین زمان می توانند دفاتر ، استراحت گاه ، غذا خوری و کیوسک های نگهبانی خود را تهیه و در محل پروژه مستقر کنند.

تولید انبوه کانکس مسکونی

این نوع سازه دارای کاربرد متفاوتی نسبت به دسته قبلی بوده و به عنوان سکونت گاه خانوار مورد استفاده قرار می گیرد که خود دارای تنوع زیادی چه از نظر ابعاد و چه از نظر امکانات می باشد.این تنوع بخاطر موارد استفاده و همچنین تفاوت در هزینه و قیمت کانکس مسکونی بوده چرا که برخی از آنها برای مواقع ضروری مانند حوادث زلزله و برای امداد و نجات به خانواده های زلزله زده بوده و برخی دیگر به عنوان یک ویلای لوکس یا خانه ای پیش ساخته در باغ مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو آذین کانکس تولید انبوه کانکس مسکونی را با انواع طرح ها و مدل ها همواره انجام می دهد تا مشتریان از گزینه های بیشتری در هنگام خرید روبرو باشند. این تولید انبوه باعث می گردد تا مناسب ترین محصول از هر لحاظ ، چه از نظر قیمت ، ابعا یا امکانات را بتوان از میان آنها انتخاب کرد.

تولید انبوه کانکس در تهران

تهران همواره به عنوان پایتخت و یکی از قطب های صنعتی اصلی ایران بوده که بیشتر خرید ها از این استان انجام و به دیگر شهر ها ارسال می گردد مگر محصولات بومی استانی باشد. از این رو ساخت یا تولید انبوه کانکس در تهران از این جهت مناسب بوده که می توان از آن به تمامی استان ها و شهر های ایران ارسال نمود و حتی از نظر مسافتی نیز یک مرکزیت نسبی در میان استان های صنعتی کشور دارد.
 


تمامی حقوق محفوظ است