پشتیبانی

کانکس مغازه ای

کانکس مغازه ای

کانکس مغازه ای
اشتراک گذاری :

شاید شما هم یکی از کسانی باشید که به دنبال راه اندازی یک کسب کارکوچک در فضایی پر رفت و آمد بوده و می خواهید فروشگاه کوچکی در جلوی یک مجتمع تجاری یا توقفگاه جاده ای افتتاح کنید.برای این منظور و به خاطر اینکه انجام عملیات بنایی کارکرد مجتمع را مختل می کند و ممکن است اجازه چنین کاری را به شما ندهند استفاده از کانکس مغازه ای گزینه مناسبی بوده و هم در کاهش هزینه ها و هم صرفه جویی در زمان ساخت به شما کمک می کند.

ساخت کانکس مغازه ای


برای ساخت چنین سازه ای می توان از متریال های مختلف و امکانات متفاوتی استفاده کرد. بسته به شرایط امکان دارد ما قصد ساخت یک مغازه بزرگ و مجهز را داشته و یا ممکن است یک کیوسک 2*3 برای کار کا کافی باشد. ممکن است بخواهیم یک کانکس مغازه ای لوکس را بسازیم و یا یک دکه ساده. اما در هر صورت توجه به ابعاد موجود در محل قرار گیری و رفت و آمد عابرین باید در ساخت آن مد نظر قرار گرفته و برای تامین امنیت ان نیز تمهیداتی در نظر گرفته شود. 

قیمت کانکس مغازه ای

همانگونه که در متن بالا نیز آورده شد ممکن است کانکس مغازه ای کاملا لوکس و با مصالح خاصی ساخته شود و یا ممکن است با حداقل هایی جهت کاهش هزینه ها تولید گردد. از این رو براورد هزینه ها در زمان سفارش و بعد از مشخص شدن شرایط سازه امکان پذیر خواهد بود و نمی توان برای همه انها بصورت یکنواخت قیمتی را بر اساس متر مربع یا برای هر دستگاه در نظر گرفت.اما اگر بخواهیم یک عدد کلی را برای اینکه خواننده این مطلب دهنیتی پیدا کنذ بگوئیم با ید گفت قیمت کانکس مغازه ای در ابعاد 2.4*4 بصورت لوکس و با دو عدد کرکره برقی حدود 16/000/000 تومان می باشد. اما این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که قیمت کانکس بر اساس نوع و امکانات کار مشخص می شود و مبلغ عنوان شده فقط یک نوع پیش فرض می باشد.

امکانات کانکس مغازه ای

شاید مبحث امکانات و شرایط کار جز اولین گزینه هایی باشد که در این مورد باید به آن پرداخت. چرا که براورد هزینه ها و ابعاد و حتی اخذ مجوز کانکس مغازه ای کاملا به آن بستگی دارد.بطور پیش فرض یک کانکس مغازه ای باید دارای یک پنجره بزرگ برای تحویل محصول و ارتباط با مشتریان باشد و جداره های شیشه ای باعث دیده شدن محصولات درون قفسه از بیرون گردد. یک درب نفر رو و پنجره های جانبی نیز باید داشته باشد. البته در برخی موارد به علت اینکه سازه از یک یا چند طرف .  رو به دیوار است ممکن است فقط یک پنجره داشته و از دیواره های دیگر برای ساخت طبقات استفاده شود . طبقه یا قفسه ها نیز باید بگونه ای باشد که محل قرار گیری دخل و یخچال نیز در آن دیده شده و با یکدیگر تداخلی نداشته. 

 

گروه صنعتی آذین کانکس


تمامی حقوق محفوظ است