پشتیبانی

کانکس بوفه

کانکس بوفه

کانکس بوفه
اشتراک گذاری :

در برخی مکان هایی که یک مجموعه غیر انتفاعی محسوب می شوند مانند مدارس ، بیمارستان ها و استادیوم های ورزشی سازه کیوسک کوچکی برای فروش تنقلات و مایحتاج حاظرین در محل نصب می گردد که به آن کانکس بوفه می گویند.گروه صنعتی آذین کانکس تعدادی از این بوفه ها را در دو تیپ مختلف طراحی و تولید نموده است که در ادامه به برسی آنها خواهیم پرداخت.

ساخت کانکس بوفه


از لحاظ ابعاد این سازه معمولا دارای ابعاد کوچکی بوده که یک ظلع آن دارای پنجره بزرگی استکه در واقع محل تحویل کالا یا فروش تنقلات می باشد.یک ظلع دیگر محل نصب درب ورودی بوده و دو وجه دیگر معمولا بازشویی ندارد تا بتوان از دیواره های آن برای نصب قفسه ها استفاده کرد اما گاها محل نصب کانکس بوفه بگونه ای است که از هر دو طرف تحویل محصول داشته و دو وجه بزرگ آن پنجره های بزرگی برای این منظور دارد.ابعاد این کیوسک معمولا از 2*3 متر تا 3*5 متر متغییر است که هر مجموعه ای با توجه به سرانه مراجعین و مقدار مساحت موجود ابعاد مورد نظر خود را سفارش می دهند.در سیستک گروه صنعتی آذین کانکس دو نوع کلی کیوسک بوفه تعریف شده است که در ادامه ویژگی ها و مزایای هرکدام را مورد برسی قرار داده ایم.

کانکس بوفه لوکس


برخی نهاد ها و سازمانها به دلیل حساسیت های درون سازمانی و بالاتر بودن سطح مراجعین آنها به زیبایی و لوکس بودن مجموعه خود اهمیت ویژه ای می دهند.از این رو قرار دادن یک سازه ساده و بدون تزئینات را برای مجموعه خود نمی پسندند. برای این منظور سازه ای زیبا و لوکس را گروه صنعتی آذین کانکس برای ایشان در نظر گرفته که به آن کانکس بوفه لوکس می گویند. این سازه دارای نورپزدازی خارجی ، فرم و نمای ظاهری لوکس ساخته شده از ورق های کامپوزیت آلومینیومی بصورت ترکیبی با چوب ترمو و شیشه های سکوریتی که زیبایی آن را بیش از پیش افزایش می دهد.

کانکس بوفه ساده


در برخی مواقع نیز جهت کاهش هزینه ها و اینکه بوفه بصورت درون مجموعه ای استفاده می شود از سازه ساده تری با نام کانکس بوفه ساده استفاده می شود. این سازه دارای ظاهر ساده ای می باشد که نمای خارجی آن را ورق های گالوانیزه فرمدار بصورت پیش رنگ شده تشکیل داده است و سقف آن نیز بصورت شیب یکطرف می باشد. از نظر ابعاد محدودیت خاصی نداشته و با توجه به سفارش خریدار در ابعاد مختلف قابل تولید می باشد.

 

گروه صنعتی آذین کانکس


تمامی حقوق محفوظ است