پشتیبانی

کانکس توالت

کانکس توالت

کانکس توالت
اشتراک گذاری :

نوعی از سازه پیش ساخته سرویس بهداشتی نیز وجود دارد که به ان کانکس توالت گفته می شود.بیشترین کاربرد این سازه ها در کارگاه های ساختمانی و پروژه های بزرگ می باشد.چرا که در آنها پرسنل زیادی مشغول بکار بوده و می بایست با توجه به سرانه برای هر 10 نفر یک سرویس بهداشتی احداث شود. از طرفی چون کارگاه برای یک پروژه می باشد و با اتمام کار دیگر نیازی به این سرویس نبوده و باید آن را جابجا کرد استفاده از کانکس توالت در چنین شرایطی هم مقرون بصرفه تر و هم باعث سرعت در تجهیز کارگاه می شود به علاوه اینکه از آن در پروژه های بعدی نیز می توان استفاده کرد.از دیگر محل های مهم کاربرد این سازه در زمان های برگزاری نمایشگاه های بین المللی بوده که بصورت چند روزه در یک مکانی برگزار و به علت زیاد بودن مراجعین احتمال کمبود سرویس به ایشان وجود دارد و یا در هنگام حوادث طبیعی مانند زلزله که باعث تخریب خانه ها می شود برای سرویس دهی به اهالی می توان از آن به عنوان توالت عمومی استفاده کرد.

انواع کانکس توالت


به سه روش مخلف می توان کانکس توالت را ساخت که یکی از انها نوع ساده و دیگری راهرودار بوده و یک نوع هم نوع سیار است که ان را بصورت مجزا توضیح خواهیم داد.در نوع بدون راهرو درب توالت ها مستقیما به بیرون باز می شود و بیشتر این کانکس مختص کارگاه های عمرانی بوده و در نوع راهرو دار در واقع فضایی بصورت فیلتر وجود دارد که در آن معمولا روشویی و آینه نصب می شود.نوع راهرو دار برای مکان های عمومی و جاهایی که تفکیک سرویس آقایان و خانم ها وجود دارد مناسب است.

کانکس توالت سیار


اصلی ترین تفاوت این نوع توالت با دو نوع قبلی این است که این سازه بصورت چرخدار بوده و برای مکان هایی که بصورت مداوم قصد جابجایی سازه را داشته باشیم مناسب است. در کانکس توالت سیار می بایست مخزن دخیره آب و همچنین مخزن فاضلاب برای خروجی سرویس ها تعبیه شده باشد.چرا که به دلیل جابجایی های زیاد نمی توان از سیستم فاضلاب شهری یا حتی چاه فاضلاب برای آن استفاده کرد.

کانکس توالت فرنگی


این سازه نیز در هر سه نوع راهرو دار و بدون راهرو و حتی سیار وجود دارد و کلیت آن تفاوتی با دیگر محصولات مشابه نداشته و تنها تفاوت کانکس توالت فرنگی نسبت به مورد های قبلی استفاده از نوع فرنگی به جای توالت ایرانی می باشد که مشتریان بنا به نیاز خود می توانند درخواست این نوع را به جای ایرانی و یا ترکیبی از هر دو نوع را بدهند.

کانکس توالت دار


بعضا برخی از سازه های پیش ساخته و حتی کیوسک های نگهبانی و سرایداری نیز مجهز به یک واحد سرویس بهداشتی می باشندتا نفر بتواند از آن استفاده کند. این نوع سازه را کانکس توالت دار می نامند که تشکیل شده از یک فضای اصلی و یک سرویس بهداشتی که گاها برای چنین سازه ای یک آبدارخانه کوچک با سینک و کابینت نیز تعبیه می کنند.

کانکس توالت دست دوم


برخی پروژه های کوچک که زمان اجرای آنها بسیار کم و در حدود 3 الی 4 مله می باشد برای برطرف کردن نیاز خود از سرویس بهداشتی اقدام به خرید کانکس توالت می کنند و پس از اتمام پروژه آن را به عنوان دست دوم بفروش می رسانند.از طرفی خریداران دیگری که مانند آنها پروژه های کوچک و با تایم کمتری دارند برای تجهیز کارگاه خود و صرفه جویی در هزینه های اولیه اقدام به خرید این کانکس توالت دست دوم ها می کنند. برای این منظور و اطلاع از موجود بودن آنها می توانید با دفنر فروش گروه صنعتی آذین کانکس تماس برقرار نمائید.

فروش کانکس توالت


طراحی ، ساخت و فروش انواع کانکس توالت پیش ساخته ایرانی ، فرنگی ، سیار و راهرو دار یکی از فعالیت هایست که سالها توسط گروه صنعتی آذین کانکس انجام و بسیاری از پیمانکاران ساختمانی و مدیران نمایشگاه ها و شهرداری ها برای تهیه سازه مورد نیاز خود به آن مراجعه می کنند. فروش این سازه ها به دوصورت آماده و سفارشی می باشد که اگر سازه مورد نظر شما در نوع های آماده نباشد بنا به سفارش تولید خواهد شد.

قیمت کانکس توالت


قیمت سرویس بهداشتی و کانکس توالت بر اساس هر چشمه ( هر چشمه به یک واحد سرویس گفته می شود ) و با توجه به این که راهرو دار یا بدون راهرو و یا اینکه از نوع فرنگی یا ایرانی و همچنین با توجه به مشترک بودن آن بصورت توالت حمام و یا فقط توالت در سه تیپ سبک ، سنگین و لوکس ارزش گذاری و قیمت کانکس مشخص می گردد.نوع سبک که ارزان ترین انها و برای مصارف کارگاهی می باشد برای هر توالت تک چشمه بدون راهرو هر دستگاه 2/200/000 تومان با روشویی ، فلاشنانک ، فن تهویه و شیر آلات اهرمی می باشد و نوع راهرو دار هر دستگاه تک چشمه 3/200/000 تومان با امکاناتی که برای نوع قبلی گفته شد می باشد. همچنین برای  سازه های بزرگتر مانند 4 چشمه تا 12 چشمه هر چشمه بدون راهرو 1/900/000 تومان و نوع راهرو دار 2/300/000 تومان محاسبه می گردد.

 

 


تمامی حقوق محفوظ است