پشتیبانی

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی
اشتراک گذاری :

استفاده از کیوسک های مطبوعاتی برای فروش روزنامه ها و مجلات درون فضای شهری یکی از کاربرد های سازه های پیش ساخته می باشد. از آنجایی که بسیاری از آنها قدیمی شده و بعضا دچار نقص و فرسودگی نیز شده اند ، شهرداری ها اقدام به تعویض و نو سازی آنها جهت زیبایی بیشتر نمای شهری کرده و به صاحبان آنها ابلاغ نموده اند که نسبت به تعویض آنها اقدام کنند.گروه صنعتی آذین کانکس نیز نمونه هایی از این کیوسک ها را با ظاهری زیبا و کارآمد طراحی و تولید کرده است که در ادامه به برسی ویژگی های آنها خواهیم پرداخت.

ساخت کانکس مطبوعاتی


استفاده از روش ها و مصالح جدید با فروم و رنگ های نو در ساخت کانکس مطبوعاتی جز ویژگی های اصلی محصولات گروه صنعتی آذین کانکس می باشد. این سازه ها قرار است که درون فضای شهری مستقر شوند و به نوعی در میان رفت و آمد مردم قرار گیرند.ز این رو کارآمدی و زیبایی جز فاکتور های مهمی می باشد که در ساختار آن می بایست گنجانده شده باشد.

ابعاد کانکس مطبوعاتی


ابعاد یکسانی برای این فروشگاه های کوچک وجود نداشته اما ابعاد معمول و پرکاربرد آن  2.4*3 و 2.4*4 و 2.4*5 می باشد  ولی ممکن است با توجه به نیاز و سفارش خیلی بزرگتر یا کوچکتر باشند.ابعاد کانکس مطبوعاتی باید بگونه ای باشد که هم در هنگام حمل و هم در موقع نصب و استفاده مسیر تردد رهگذران و همچنین اتومبیل ها را دچار اختلال نکرده و به مانند بخشی از مبلمان شهری درن فضا ترکیب و حل شود. از این رو با توجه به متغییر بودن عرض پیاده رو ها و محل های نصب ممکن است ابعاد سازه مورد سفارش نیز تغییر کند.در تولید آن برای گروه صنعتی آذین کانکس محدودیتی از لحاظ ابعاد وجود ندارد ، فقط می بایست استاندارد های حمل و محل نصب را مد نظر قرار داد.

طرح تعویض کانکس های مطبوعاتی


در سال 1396 بسیاری از شهرداری ها و استان داری ها برای زیبایی منظر شهری خود طرحی با نام تعویض کانکس های مطبوعاتی و روزنامه فروشی های مستقر در محدوده خود کرده و برای تعویض آنها به صاحبان کیوسک های مطبوعاتی دستور ابلاغ نموده اند. این کار باعث نو شدن و تمیز شدن هرچه بیشتر منطقه تحت پوشش ایشان می گردد. چرا که همانگونه که در مقدمه نیز به آن اشاره شد بعضی از این سازه ها که در حال استفاده هستند بیشا از چند دهه حتی از زمان ساخت آنها می گدرد و دچار فرسودگی و ظاهری نا مرتب شده اند. 

قیمت کانکس مطبوعاتی


برای تهیه و خرید کانکس مطبوعاتی ابتدا نیاز است که نوع و مشخصات آن تعیین شود تا بتوان بهای نهایی آن را اعلام کرد اما بصورت کلی یک کیوسک مطبوعاتی مطابق با آنچه در تصویر اصلی این مطلب مشاهده می فرملئید ، تولید گروه صنعتی آذین کانکس با ابعاد 2.4*3 از نوع کامپوزیتی لوکس دارای دو کرکره برقی و قفسه بندی های داخلی حدود 15/000/000 تومان می باشد که با افزایش مساحت هزینه های آن نیز کمی افزایش خواهد یافت.

گروه صنعتی آذین کانکس

 


تمامی حقوق محفوظ است