پشتیبانی

کانتینر اپن ساید

کانتینر اپن ساید

کانتینر اپن ساید
اشتراک گذاری :

کانتینر بغل بازشو یا درب از بغل که در واقع نام بین المللی آن اپن ساید open side container  می باشد یکی از محصولاتی است که در دپوی کانتینر های آذین کانکس خرید و فروش می شود. بعضا بارها و کالاهایی وجود دارند که بخاطر شرایط و ابعاد آنها امکان اینکه در کانتینر معمولی بارگیری شوند وجود نداشته و از این رو برای آنها می بایست سازه ای طراحی می شد که درب آن از بغل بطور کامل باز شود.این سازه خود دارای انئاع مختلف و اندازه های متفاوتی است که در ادامه به تشریح آن خواهیم پرداخت.

انواع کانتینر اپن ساید

این سازه ها دارای ابعاد و شرایط مختلفی می باشند. بعضی از آنها دو طرف باز و با نام کانتینر بغل باز چادری و برخی فقط یک طرف باز بوده که درب های فولادی دارد. اما از نظر ابعاد کانتینر اپن ساید به دو دسته 20 و 40 فوت تقسیم می شود.در باره ویژگی های هرکدام بصورت مجزا در ادامه توضیحاتی ارائه شده است.

کانتینر اپن ساید 20 فوت


یی از انواع پر کاربرد کانتینر اوپن ساید نوع 6 متری آن که در واقع نام صحیح آن 20 فوت فابریکی می باشد بوده و این سازه دارای استاندارد های لازم جهت بارگیری کالا ها و اجناس مختلف با ابعاد کوچکتر می باشد. همچنین به علت کوچک بودن ابعاد آن حمل سازه با مشین های باری سبک تر نیز امکان پذیر بوده و هزینه های کمتری نیز برای کرایه حمل در پی خواهد داشت.

کانتینر اپن ساید 40 فوت

 

کانتینر 40 فوت اپن ساید یا همان درب از طول یکی از پرکاربرد ترین سازه های اپن ساید است چرا که علاوه بر فضای بیشتر نسبت به نوع قبلی دارای استاندارد برای حمل با تریلی ها می باشد که مقدار بیشتری از کالا را می توان با آن جابجا نمود. البته این بدان معنا نیست که نوع 20 فوت برای حمل با تریلی استاندارد نیست ، به دلیل اینکه کف تریلی های باری اکثرا 12 متر طول دارد و به راحتی یک کانتینر 40 فوت اپن ساید بر روی آنها می نشیند در اینجا مفهوم حرف ما بوده است. از طرفی نوع 40 فوت بغل بازشو یک کاربرد دیگر نیز دارد آنهم استفاده به عنوان سازه ویلایی ومسکونی می باشد چرا که دارای ابعاد مناسب و حالت بازشوی خوبی برای این منظور می باشد.

قیمت کانتینر اپن ساید

معمولا این نوع سازه نسبت به نوع های معمولی کمتر موجود می باشد چرا که فقط برای حمل کالا های خاص از آنها استفاده می شود. از این رو باعث شده تا کمیاب تر و از لحاظ قیمت نیز کمی بالاتر از محصولات مشابه و معمولی باشند. همانگونه که می دانید بهای آنها بر اساس سال تولیدی میلادی و نسبت به میزان سلامت سازه محاسبه می گردد. بطور حدودی قیمت کانتینر اپن ساید 20 فوت در حد سلامت مناسب 7/500/000 تومان و نوع اوپن ساید 40 فوت 10/500/000 تومان می باشد که البته این قیمت ها بصورت حدودی و فقط برای کسب اطلاع خواننده این مطلب می باشد . بهتر است برای کسب اطلاع دقیق تر از قیمت انواع کانتینر اپن تاپ و اپن ساید با دفتر فروش گروه صنعتی آذین کانکس تماس تلفنی برقرار نمائید.
مشخصات کانتینر اپن ساید


تمامی حقوق محفوظ است