پشتیبانی

ساخت کانکس در محل

ساخت کانکس در محل

ساخت کانکس در محل
اشتراک گذاری :

همیشه تولید و ساخت کانکس در کارخانه نبوده و گاها مواردی وجود دارد که به علت محدودیت های موجود می بایست سازه از پایه در همان محل ساخته شود. از مهمترین دلایلی که باعث این کار می گردد صعب العبور بودن مسیر جهت حمل سازه می باشد. بطور مثال گاها برای ساخت کانکس سرایداری در پارکینگ امکان اینکه جرثقیل بخواهد سازه را به داخل ببرد وجود نداشته بخصوص در ساختمان های آپارتمانی جنوبی ، از این رو مصالح اولیه به محل حمل و سازه در همانجا اجرا می شود. مصالح نیز می بایست با ماشین های باری سبک مانند وانت و نیسان به محل حمل شود.

نحوه ساخت کانکس در محل

برای انجام عملیات ساخت و ساز کانکس در محل می بایست ابتدا بازدید حضوری از محل توسط کارشناس فنی انجام گیرد و شرایط کار به همراه مصالح مورد نیاز سنجیده و برآورد شود. سپس طبق اطلاعات بدست آمده نقشه های کار ترسیم و پس از تائید کارفرما اقدام به تهیه مصالح و گرد آوری آنها نماید. در مرحله بعد کلیه ملزمات و ابزار های مورد نیاز توسط ماشین باری برای اجرای کانکس در محل حمل و در مکان مورد نظر تخلیه می گردد. تکنسین های فنی نیز جهت شروع به ساخت در محل حاظر و عملیات تولید آغاز می گردد. با پیشرفت کار در هر مرحله تکنسین های مربوط به آن بخش در محل حاضر و بخش مربوط به کار خود را انجام می دهند.

قیمت ساخت کانکس در محل

هزینه ها ی اجرای کانکس در محل تفاوت اندکی با تحویل درب کارخانه داشته چرا که در این حالت هزینه های جانبی از قبیل کرایه های حمل مصالح و ابزار آلات ، حق ماموریت تکنسین ها و موارد اینچنینی بکار افزوده می شود اما از طرفی برای کارفرما دیگر هزینه های جرثقیل و تریلی برای حمل از درب کارخانه تا محل مورد نظر خود را ندارد. همچنین برای اطلاع از قیمت محصولات تولیدی گروه صنعتی آذین کانکس با توجه به امکانات و ابعاد مختلف می توانید به صفحه مورد نظر در باره قیمت کانکس مراجعه فرمائید تا با مشخصات فنی و انواع آنها بیشتر آشنا شوید. این کار باعث می شود در موقع انتخاب بهترین گزینه که جوابگوی نیاز شماست و مطابق با بودجه شما بوده را انتخاب نمائید.

زمان ساخت کانکس در محل

از آنجایی که بخشی از مراحل کار قبل از حمل مصالح به محل انجام می شود ، مانند برش کاری های اصلی و متعلقات مورد نیاز ، پس از حمل مصالح به محل برای ساخت یک کانکس سرایداری یا نگهبانی معمولا زمانی در حدود 5 روز کاری و برای کانکس ویلایی با ابعاد بزرگ و امکانات کامل حدود 25 روز کاری زمان مورد نیاز است. البته این تایم از زمان حمل مصالح به محل و شروع فرآیند تولید در نظر گرفته شده است که تحت تاثیر شرایط آب و هوایی و ایام تعطیل رسمی ممکن است کمی تلرانس داشته باشد.

سوالات متداول در باره ساخت کانکس در محل
شرایط لازم جهت ساخت کانکس در محل چیست؟

در واقع وجود سطحی صاف و دسترسی به یک برق تک فاز خانگی هم برای این منظور کفایت می کند و نیازی به تمهیدات یا پیش زمینه های خاصی ندارد.

 


تمامی حقوق محفوظ است