پشتیبانی

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم
اشتراک گذاری :

هر خریدار کانکس پس از مدتها استفاده از سازه و پایان دوره نیاز خود ، مخصوصا در پروژه های عمرانی و ساختمانی که با به پایان رسیدن پروژه نیازی دیگر به سازه های اسکان کارگران نبوده، اقدام به فروش کانکس به عنوان دست دوم می کنند که این خرید و فروش ها باعث بوجود آمدن بازاری بنام بازار خرید و فروش کانکس دست دوم شده است.معمولا خریداران اصلی این سازه های کارکرده تولید کنندگان آنها هستند اما بعضا پیمانکاران دیگر و یا افراد شخصی نیز آنها را برای نیاز خود میخرند.

بورس کانکس دست دوم


تنوع انواع کانکس دست دوم همانگونه که پیش تر نیز به آن اشاره شد باعث بوجود آمدن بازاری موازی با صنعت تولید کانکس شده است و توجه طیف زیادی از خریداران این سازه ها را به خود جلب نموده. از این رو تولید کنندگان آنها از جمله گروه صنعتی آذین کانکس اقدام به ایجاد نمایشگاهی از محصولات کارکرده نموده اند تا پاسخگوی نیاز مراجعین خود باشند.در این نمایشگاه که بورس کانکس دست دوم بحساب می آید انواع سازه های کارگاهی و ویلایی ، فروشگاهی و نگهبانی موجود است که برای اطلاع بیشتر بهتر است حضوری از آن دیدن فرمائید.

فروش کانکس دست دوم


اگر شما نیز یکی از مالکان این کیوسک های پیش ساخته هستید و قصد فروش آن را دارید می بایست ابتدا با دفتر آذین کانکس تماس گرفته و شرایط سازه خود را شرح داده و قیمتی که برای فروش کانکس دست دوم خود دارید را اعلام نموده تا با برسی کارشناسان ما در صورت توافق دوجانبه معمامله انجام و سازه از شما خریداری می شود.همچنین می توانید از چند جا استعلام بگیرید تا بتوانید به بهترین پیشنهاد سازه خود را بفروش رسانید.تولید کنندگان نیز پس از خریداری آن ، در صورتی که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داشته باشد سازه را به سالن تولید ارجا داده در غیر این صورت مستقیم به نمایشگاه محصولات برای فروش مجدد می فرستند.

خرید کانکس دست دوم


این کار بسیار ساده بوده و فقط کافیست از طریق تلفن موجودی های کارکرده نمایشگاه را بپرسید تا موردی که از همه بیشتر مطابق با نیاز و بودجه شماست را انتخاب و در مرحله بعد بصورت حضوری برای خرید کانکس دست دوم به محل نمایشگاه آذین مراجعه فرمائید. در بازدید حضوری تمامی قسمت های داخلی و خارجی و همچنین در سازه های ویلایی متعلقات آن نظیر سرویس ها و شیر آب ها ، سیستم برق کشی ، درب ها و پنجره ها را می توانید چک کنید تا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نمائید.

قیمت کانکس دست دوم


اصلی ترین عامل استقبال خریداران از کانکس دست دوم به دلیل قیمت پائین تر آن نسبت به فابریکی بوده و حال این هزینه ها تا چه مقدار کمتر از سازه نو می باشد؟پاسخ این سوال یک پاسخ نسبی خواهد بود چرا که در برخی از موارد سازه کارکرده خریداری و نیازمند بازسازی است که آذین کانکس این بازسازی ها و مرمت هارا بصورت کلی روی سازه انجام میدهد و این بازسازی ها به همراه هزینه آنها باعث می شود قیمت کانکس دست دوم کمی افزایش یافته و از طرفی در برخی مواقع سازه بسیار تمیز و سالم بوده که در مدت کمتر از سه ماه مورد استفاده قرار گرفته است. از این رو قیمت یا ضریب مشخصی برای این مورد وجود ندارد اما بطور معمول برای سازه های که حدود یک تا سه سال مورد استفاده قرار گرفته اند و دارای سلامت نسبی مناسبی هستند 25 تا 35 درصد قیمت کانکس دست دوم نسبت به نو کمتر بوده و قیمت کانکس ویلایی دست دوم در تهران نسبت به نوع فابریکی آن بر اساس متر مربع حدود 35 درصد کمتر خواهد بود. اما دقت فرمائید که در ارزش گزاری سازه کارکرده می بایست حتما سازه از نزدیک رویت و مورد برسی قرار گیرد.همچنین با مطالعه لیست قیمت کانکس نسبت به هزینه ها و بهای انواع مختلف سازه های پیش ساخته بیشتر آشنا خواهید شد.

گروه صنعتی آذین کانکس


تمامی حقوق محفوظ است