پشتیبانی

تعمیر کانکس

تعمیر کانکس

تعمیر کانکس
اشتراک گذاری :

تعمیر و بازسازی کانس در محل شامل تعویض قطعات فرسوده و بازسازی قسمت های مورد نیاز است که می بایست توسط تکنسین های فنی و با تجربه در ساخت کانکس انجام شود.گروه صنعتی آذین کانکس خدمات تعمیر کانکس را به مشتریان و خریداران سازه های پیش ساخته بصورت اجرا در محل ارائه می کند که برای درخواست تعمیرات می بایست ابتدا با واحد کارشناسی تماس حاصل فرمائید.

تعمیرات کانکس در محل


در برخی موارد بخصوص در پرژه های بزرگ ممکن است سازه به دلایل مختلفی از جمله برخورد ماشین آلات سنگین و یا سقوط مصالح ،سازه دچار آسیب شود که نیاز به بازسازی آن باشد. در چنین شرایطی خدمات تعمیر کانکس در محل از سوی آذین کانکس به صاحبین سازه هی پیش ساخته ارائه می شود.این عملیات بعد از برسی های فنی و برآورد مصالح مورد نیاز انجام شده و معمولا دارای دو حالت کلی و جزئی می باشد که در ادامه توضیحاتی در باره هر کدام ارائه شده است.

 

تعمیرات کلی کانکس


تعمیرات کلی برای زمانهایی است که سازه در اثر اتافاقاتی مانند آتش سوزی یا برخورد ماشین آلات سنگین دچار تخریب شده است و نیاز به تعمیر کلی دارد. در چنین شرایطی اکثر قطعات می بایست تعویض گردد و تنها بخش هایی که سالم مانده باشد مجددا مورد استفاده قرار می گیرد.در برخی مواقع ممکن است تعمیرات کانکس بصورت کلی در محل مقدور نبوده و نیاز شود تا سازه برای انجام بازسازی به کارخانه منتقل شود.

 

 

تعمیرات جزئی کانکس


در این حالت ممکن است بخش یا عضئ فرعی از کانکس نیاز مند تعمیرات باشد که می تواند شامل تعمیرات سیم کشی ، کفپوش ، درب و پنجره ، دیوارپوش یا بخشی از بدنه خارجی سازه باشد.البته شایع ترین نوع تعمیرات بدنه خارجی کانکس تعویض دیواره خارجی به دلیل برخورد ماشین آلات و یا تعمیر آبندی سقف کانکس می باشد.بسیاری از تعمیرات جزئی حتی نیاز به تکنسین فنی و ماهر نیز نداشته و به راحتی می توان انجام داد. مواردی مانند تعویض قفل و دستگیره یا تعویض شیشه شکسته شدهکه معمولا خریداران خود اقدام به تعویض آنها می کنند.

 

 

تعمیر و بازسازی کانکس


این خدمات توسط گروه صنعتی آذین کانکس و تیم فنی آن صورت می گیرد.بازسازی کانکس شامل تعمیر و تعویض قطعات بصورت کلی یا جزئی ممکن است باشد و در برخی مواقع به دلیل فرسودگی و خرانی نیست و قصد مصرف کننده تغیر در رنگ دیوار پوش داخلی و یا توسعه کانکس می باشد که می خواهد متراژ آن را افزایش دهد یا کاربری آن را عوض کرده و استفاده های خاصی از آن نماید.

 

 

نحوه سفارش تعمیر کانکس


برای سفارش تعمیرات کانکس در محل ابتدا یک عکس از داخل و یک عکس از نمای خارجی کانکس مورد نظر تهیه نموده و از تریق پیام رسان تلگرام یا ایمیل به دفتر کارخانه گروه صنعتی آذین کانکس ارسال نموده و در متن پیام محل قرار گیری سازه و تعداد آنها را مشخص فرمائید. همکاران ما بمحض در یافت پیام ، با شما تماس گرفته تا از کم و کیف کار مطلع شوند. سپس برآورد هزینه های تعمیر انجام شده و در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال و در صورت توافق تیم فنی برای انجام تعمیرات به محل اعزام می شوند.

گروه صنعتی آذین کانکس


تمامی حقوق محفوظ است