پشتیبانی

لیست قیمت کانکس

لیست قیمت کانکس

لیست قیمت کانکس
اشتراک گذاری :

لیست قیمت انواع کانکس و سازه های پیش ساخته در سال 1397 تولید گروه صنعتی آذین کانکس در ادامه به تفکیک نوع و کاربری آمده است. خریداران محترم می توانند با مراجعه به این صفحه از قیمت کانکس و مشخصات محصول مورد نظر خود با خبر شوند.همچنین محصولاتی که بصورت اختصاصی بوده و در لیست زیر قرار ندارد می بایست برآورد هزینه گردد و بهتر است از طریق تماس تلفنی نسبت به استعلام قیمت آن اقدام نمائید.

قیمت انواع کانکس


در صنعت پیش ساختگی انواع مختلفی از کانکس برای کاربرد های متفاوت طراحی و تولید شده است که هرکدام دارای مشخصات فنی و امکانات متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند.از این رو برسی قیمت بدون در نظر گرفتن این مشخصات و نکات اجرایی هر کانکس غیر ممکن بوده چرا که در این صورت مبنای قیمت ابعاد خواهد بود و این از لحاظ کلی برای استعلام قیمت کانکس کاملا اشتباه بوده چرا که کیوسک های کوچکی وجود دارد که از لحاظ هزینه بسیار بالا تر از سازه های بزرگ اسکان بوده و همین امر گویا این مطلب است که برسی قیمت بدون مشخصات فنی و لیست مصالح بکار رفته در هر سازه غیر ممکن و با خطای بسیاری روبرو خواهد بود. از این رو در انواع محصولات به تفکیک مشخصات و ابعاد آورده شده تا خواننده بخوبی از ویژگی های محصول مورد نظر مطلع گردد.

قیمت کانکس کارگری


کیوسک های ساده ای که معمولا نیز برای اسکان کارگری در کارگاه های ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد معمولا به کانکس کارگری نامیده می شوند و از لحاظ قیمت و نوع مصالح معمولا دارای کمترین هزینه ها بوده چرا که کاربرد آنها در یک بازه زمانی حداکثر 24 ماهه می باشد و پس از اتمام عنلیات ساختمانی دیگر به آنها نیازی نبوده. پس منطقی است که در هنگام خرید برای دوره کوتاهی از کمترین هزینه ها و بصرفه ترین نوع سازه های پیش ساخته استفاده کنیم.

مشخصات کانکس کارگری


این سازه دارای شاسی تیر آهن نمره 14 بصورت دو قید موازی و اسکلت از پروفیل های 40*40 با ضخامت 1.15 میلیمتر می باشد.پوشش بدنه و سقف کانکس کارگری از بیرون ورق های گالوانیزه بصورت پیش رنگ شده با ضخامت 30% میلیمتر بوده و عایق جداره ها از نوع پلی استایرن با ضخامت 4 سانتیمتر می باشد.کف از نوع تخته نئوپان بضخامت 18 میلیمار و کفپوش پی وی سی طرح دار بوده، همچنین درب و پنجره آن از نوع آلومینیومی تک جداره پیش رنگ شده می باشد.دیوارپوش داخلی این سازه از نوع پی وی سی قابل شستشوی سفید صدفی بوده و سیم کشی با کابل 2.5 به همراه کلید و پریز مورد نیاز با فیوز مینیاتوری ، جعبه تقسیم به همراه چراغ روشنایی بیرونی سازه می باشد.در ادامه قیمت ابعاد مختلف کانکس کارگری آمده است.
کانکس نگهبانی در ابعاد 2*2 با مشخصات فنی فوق و سه طرف پنجره 2/100/000 تومان
سازه سالنی در ابعاد 2.4*4 طبق مشخصات فوق 2/950/000 تومان
کانکس کارگری 2.4*6 سبک 3/950/000 تومان
کانکس 2.4*12 سالنی سبک 8/400/000 تومان
 

گروه صنعتی آذین کانکس


تمامی حقوق محفوظ است