پشتیبانی

مقالات

کانکس مخابراتی
تولید کانکس مخابراتی برای نصب در کنار دکل ها و آنتن های ارسال امواج مخابراتی یکی از فعالیت های گروه صنعتی آذین کانکس بوده که در ادامه با خصوصیات این محصول بیشتر آشنا خواهیم شد.
ادامه مطلب
اجاره کانکس
اجاره کانکس برای تجهیز کارگاه های موقت یا انجام فعالیت های کوتاه مدت خدماتی از گروه صنعتی آذین کانکس می باشد تا بجای خرید کانکس با اجاره چند ماهه آن کارگاه خود را تجهیز نمائید.
ادامه مطلب
کانکس ساده
کانکس ها انواع مختلفی دارند که گاها بسیار مجهز و دارای ظاهر پیچیده و گاها در حد یک مربع مستطیل ساده می باشند. این مطلب به برسی کانکس ساده و کاربرد آن پرداخته است.
ادامه مطلب
کانتینر
بورس خرید و فروش کانتینر های خارجی ویژه باربری و حمل کالا و انباری کالا های ترخیص شده توسط گروه صنعتی آذین کانکس
ادامه مطلب
کانکس لاکچری
لاکچری به معنای لوکس بودن یا خاص بودن یک محصول در ساخت کانکس نیز کاربرد داشته که در این مطلب انواع آنها را مورد برسی قرار داده ایم.
ادامه مطلب
کانکس سفارشی
یکی از محصولاتی که معمولا از نظر ویژگی های تولیدی با نمونه های دیگر متفاوت است کانکس سفارشی بوده که بنا به درخواست خریدار تولید می شود.
ادامه مطلب
کانکس خاص
کانکس خاص سازه ای پیش ساخته بوده که از پایه برای یک کاربرد خاصی توسط گروه صنعتی آذین کانکس به سفارش خریدار طراحی و تولید می گردد.
ادامه مطلب
کانکس گل فروشی
کانکس گلفروشی یکی از قدیمی ترین محصولات آذین کانکس برای نصب در محل های مختلف شهری بوده که در این مطلب به برسی نمونه های قدیمی و طرح های جدید آن پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس کلبه ای
این مطلب اختصاص یافته به ساخت کانکس کلبه ای پیش ساخته با انواع طرح ها و امکانات داخلی توسط گروه صنعتی آذین کانکس
ادامه مطلب

تمامی حقوق محفوظ است