پشتیبانی

مقالات

کانکس تعمیرگاه
کانکس تعمیرگاه برای استفاده در پروژه های عمرانی و مناطق نظامی بوده که توسط آذین کانکس طراحی و تولید می گردد.
ادامه مطلب
کانکس ارزان
در برخی مواقع که نیاز ما برای استفاده موقت از یک سازه است به دنبال خرید کانکس ارزان می گردیم که در این مطلب روش های انتخاب و خرید کانکس ارزان را مورد برسی قرار داده ایم.
ادامه مطلب
کانکس سردخانه
کانکس سردخانه و انبار های مرکبات سردخانه ای با دیواره های عایق از محصولات گروه صنعتی آذین کانکس می باشد.
ادامه مطلب
کانکس انباری
از موارد استفاده و کاربرد سازه های پیش ساخته کانکس انباری است که توسط گروه صنعتی آذین کانکس طراحی و تولید می گردد. این سازه ها خود دارای گونه های مختلفی است که در متن این مقاله به تشریح آنها پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس خوابگاهی
ساخت کانکس خوابگاهی و کمپ های خوابگاه از فعالیت های گروه صنعتی آذین کانکس می باشد.در ادامه مطلب به برسی انواع این محصول خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
کانکس درمانی
کانکس درمانی محصولی از گروه صنعتی آذین کانکس برای ایجاد درمانگاه های کوچک برای شهر ها و محله های کم جمعیت می باشد.
ادامه مطلب
کانکس اتاق سیگار
نوعی از سازه های پیش ساخته نیز وجود دارد که بیشتر برای مجتمع های تجاری و کارخانه جات تولید می شودتحت عنوان کانکس اتاق سیگار که در ادامه به تشریح آن پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس مخابراتی
تولید کانکس مخابراتی برای نصب در کنار دکل ها و آنتن های ارسال امواج مخابراتی یکی از فعالیت های گروه صنعتی آذین کانکس بوده که در ادامه با خصوصیات این محصول بیشتر آشنا خواهیم شد.
ادامه مطلب
اجاره کانکس
اجاره کانکس برای تجهیز کارگاه های موقت یا انجام فعالیت های کوتاه مدت خدماتی از گروه صنعتی آذین کانکس می باشد تا بجای خرید کانکس با اجاره چند ماهه آن کارگاه خود را تجهیز نمائید.
ادامه مطلب

تمامی حقوق محفوظ است