پشتیبانی

آذین کانکس

گروه صنعتی آذین کانکس نخستین تولید کننده انواع کانکس و کاروان در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1332 آغاز نموده و تا کنون بیش از 180 نوع تنوع محصول مختلف در زمینه فروشگاهی ، مسکونی ، کیوسک های خدمات شهری ، شعب سیار بانک و همچنین در بخش مسکونی سازه های ویژه اسکان ضروری در هنگام زلزله ، خانه های قابل حمل و همچنین ویلا های پیش ساخته طراحی و تولید نموده است.

مقالات

کانکس خاص
کانکس خاص سازه ای پیش ساخته بوده که از پایه برای یک کاربرد خاصی توسط گروه صنعتی آذین کانکس به سفارش خریدار طراحی و تولید می گردد.
ادامه مطلب
کانکس گل فروشی
کانکس گلفروشی یکی از قدیمی ترین محصولات آذین کانکس برای نصب در محل های مختلف شهری بوده که در این مطلب به برسی نمونه های قدیمی و طرح های جدید آن پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس کلبه ای
این مطلب اختصاص یافته به ساخت کانکس کلبه ای پیش ساخته با انواع طرح ها و امکانات داخلی توسط گروه صنعتی آذین کانکس
ادامه مطلب
کانکس چوبی
این مطلب بطور اختصاصی به انواع کانکس چوبی و کاربرد های آن اختصاص یافته که توسط گروه صنعتی آذین کانکس طراحی و تولید می گردد.
ادامه مطلب
ترکیب هنر معماری و کانکس
کانکس نیز به عنوان یک بنای پیش ساخته نیازمند طراحی معماری بوده که می بایست توسط متخصصین این رشته طراحی شود. در ادامه مطلب به نکات مهم و روند طراحی معماری کانکس پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس ضد زلزله
کانکس ضد زلزله به عنوان پناهگاهی برای حفظ جان افراد در مواقع وقوع زمین لرزه می باشد که در این مطلب به برسی ویژگی های آن خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
نصب کانکس
در این مطلب به برسی اصول نصب انواع کانکس برای جایگیری در محل پرداخته ایم تا خریداران پس از انتقال سازه بتوانند از آن به عنوان راهنمای نصب کانکس استفاده نمایند.
ادامه مطلب
کانکس پلیس
کانکس پلیس یک کیوسک و نماینده ای از یک کلانتری بزرگ بوده که در محل های پر رفت و آمد جهت افزایش امنیت عمومی نصب می گردد. این سازه توسط گروه صنعتی آذین کانکس طراحی و تولید می گردد.
ادامه مطلب
کانکس سرایداری
کانکس سرایداری به عنوان واحدی کوچک با امکانات زندگی یک خانواده کم جمعیت که به عنوان سرایدار در ساختمان های مسکونی و یا اداری مستقر می شوند بوده که گروه صنعتی آذین کانکس با روش های مختلفی این سازه را تولید می نماید.
ادامه مطلب

تمامی حقوق محفوظ است