یکشنبه, 06 فروردین,1396

به وب سایت گروه صنعتی آذین کانکس خوش آمدید

اخبار

کیوسک های بانکی در کانکس سازی
مدیر محتوا
/ دسته ها: اخبار, وبلاگ

کیوسک های بانکی در کانکس سازی

کیوسک های بانکی

این کیوسکها در مکان استقراردستگاه خودپرداز ساخته می شوند و از نظر زیبایی و استحکام و امنیت بسیار بالا هستند و در جذب مخاطب بسیار موفق می باشند و محیط امن و آرامی برای مراجعه کنندگان ایجاد می نمایند. این نوع کیوسک ها از نظر زیبایی با محیط اطراف خود سازگار می باشد.

کیوسک ها در زمینه مبادلات تجاری و خدمت رسانی به  مشتری تحول ایجاد کرده اند. استفاده از کیوسک های خودپرداز سیار  رو به افزایش است. موسسات مالی هر روز که می گذرد به مزایای کیوسک های خودپرداز بیشتر پی می برند.

در این شرکت طراحی و تولید کیوسک های سیار با استفاده از شیوه های منحصر به فرد و مواد درجه یک عرضه می گردد که متخصصین با تجربه ما با استفاده از آنها بر اساس نیازمندی های مشتریان کیوسک های متفاوتی را طراحی می کنند. دستگاه های مجهز و فن آوری های CNC در واحد تولید به خوبی مورد استفاده قرار می گیرند. ما متخصصان مجربی داریم که سخت در تلاشند که محفظه هایی  از جنس  ورق فلزی گالوانیزه را با بهترین کیفیت بسازند. فرآیند تولید محفظه های ساخته شده از ورق فلزی شامل برش، خم، پانچ و فرآیندهای دیگر است.  محصولاتی که ما در این زمینه عرضه می کنیم دارای  بالاترین کیفیت ها و بیشترین سطح دقت است.

 

 

مطلب قبلی ساختمان‌های پيش ساخته
مطلب بعدی مشخصات کانکس دو طبقه اداری
چاپ
243 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر