پنجشنبه, 03 فروردین,1396

به وب سایت گروه صنعتی آذین کانکس خوش آمدید

اخبار

مقاله ایی درباره خرید هدفمند کانکس
pakdel
/ دسته ها: اخبار, دانستنیها

مقاله ایی درباره خرید هدفمند کانکس

خرید کانکس 

خرید کانکس به عوامل زیادی همچون ابعاد و جنس کانکس مربوط می شود پس بهتر است در هنگام خرید کانکس نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 

هدف ازخرید کانکس

کانکس می تواند کاربری های بسیار متنوع داشته باشد. کانکس می تواند بعنوان اسکان کارگران و کارمندان در پروژه های عمرانی و ساختمانی، اسکان نگهبان، اضافه کردن فضا بوسیله کانکس در آپارتمان ها و پشت بام ها جهت امور مختلفی چون انبار، اتاق کار، اتاق استراحت، اتاق پذیرایی و مهمانی، کاربری اداری، اتاق فرمان، کانکس ویلایی، خانه باغی، ویلای پیش ساخته و... مورد استفاده قرار بگیرند.

 

ابعاد کانکس 

در هنگام خرید کانکس شما با توجه به نوع استفاده و میزان استفاده از کانکس ابعاد کانکس را انتخاب می نمایید.

 

امکانات کانکس

حتما امکاناتی را که می خواهید در کانکس تعبیه شود در هنگام خرید به ما بگویید.امکاناتی چون فریم کولر آبی، فریم اسپیلت، میزان روشنایی های کانکس، تعداد پریزهای برق و تلفن و لوله کشی داخل کانکس، پارتیشن بندی کانکس، اتاق بندی کانکس، وجود سرویس بهداشتی و حمام در سازه و کانکس، نصب کابینت در کانکس، وجود آبدارخانه و اپن در پیش ساخته و.... با توجه به نیاز و کاربری که به کانکس دارید امکانات آنرا پیش بینی نمایید.

حتما قبل از اقدام به خرید کانکس یا سازه پیش ساخته از ما بخواهید که محل نصب و قرارگیری آنرا بازدید نماییم تا کلیه تمهیدات لازم اندیشیده شود، و محل نصب از لحاظ مسیر تریلر و جرثقیل بررسی شده و در صورت لزوم پروژه ساخت کانکس و سازه پیش ساخته در محل اجرا شود.

 

محل قرارگیری و نصب کانکس

منطقه جغرافیایی خود را برای کارشناسان شرکت بیان نمایید تا با توجه به شرایط آب و هوایی آن بهترین و مقاوم ترین نوع کانکس و پیش ساخته خود را برای شما در نظر بگیرند.با توجه به شرایط  آب و هوایی کشورمان که دارای مناطق مختلف آب و هوایی می باشد کانکس هایی که در مناطق شرجی و معتدل می خواهند نصب شوندحتما باید شرایط لازم جهت جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی در آن رعایت شود. در مناطق با آب و هوای سرد و کوهستانی حتما سازه باید دارای عایق بسیار قوی و مناسب باشد.

 

خرید کانکس

مطلب قبلی درباره کانکس دوچرخه
مطلب بعدی درباره کانکس سالن انتظار
چاپ
360 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر