پنجشنبه, 03 فروردین,1396

به وب سایت گروه صنعتی آذین کانکس خوش آمدید

اخبار

ساخت کانکس با کامپوزیت
مدیر محتوا
/ دسته ها: اخبار, وبلاگ

ساخت کانکس با کامپوزیت

 کانکس با کامپوزیت

کانکس با نمای کامپوزیت نمونه ای زیبا از کانکس است که در نمای بیرونی آن از ورق کامپوزیت استفاده شده است. 
ورق های کامپوزیت در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشند و میتوان از آنها برای پوشش بیرونی و نمای بیرونی کانکس مورد استفاده قرار داد.
کامپوزیت برای پوشش نمای بیرونی و یا دکوراسیون داخلی ساختمان ها به صورت دیواره ، پارتیشن و سقف کاذب کاربرد فراوانی دارد, این ورق ها متشکل از دو لایه ورق آلومینیومی در پوسته های بیرونی و یک لایه از مواد پلی اتیلن و یا مواد نسوز کانی در وسط می باشد.
ورق های کامپوزيت با توجه به ضخامت ، نوع آلياژ آلومينيومی لايه ها ، نوع رنگ بکار رفته در پوسته بيرونی و نوع مواد بکار رفته در لايه ميانی تنوع وسيعی را به ورق های مذکور می دهد که هر کدام از انواع آن کيفيت و کاربرد معينی را دارا می باشد از اين رو جابه جايی کاربرد آن ها زيان های فاحشی را بوجود می آورد.کامپوزيت ها موادی چند جزئی هستند که خواص آنها در مجموع از هرکدام از اجزاء بهتر است.ضمن آنکه اجزاي مختلف، کارايي يکديگر را بهبود می بخشند.
برای طراحی انواع نمونه های کانکس کامپوزیت ، سازه پیش ساخته اداری با نمای کامپوزیت ، کانکس ویلایی کامپوزیت ، کانکس ساندویچ پانل کامپوزیت ، کانکس سرویس بهداشتی کامپوزیت ، کانکس نگهبانی کامپوزیت ، کانکس اداری کامپوزیت و . . . کافی است با کارشناسان شرکت آذین کانکس تماس گرفته تا با مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز ، بهترین و زیباترین طرح و پلان را جهت داشتن یک نمای کامپوزیت به شما بدهند.

مزیت استفاده از کامپوزیت در نمای بیرونی کانکس:

1.سبکی وزن
2.سطح هموار و یکنواختی رنگ
3.شکل پذیری
4.تنوع رنگ
5.مقاومت در برابر آتش سوزی
6.عملکرد غیریکپارچه در زلزله
7.امکان آب بندی نما 
8.بی نیازی به شستشو 
9.قابلیت تعویض پانل ها 
10.خواص آکوستیک
 

 

مطلب قبلی ساندویچ پانل در ساخت کانکس
مطلب بعدی ساخت ساندویچ پانل دیواری
چاپ
227 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر