پنجشنبه, 03 فروردین,1396

به وب سایت گروه صنعتی آذین کانکس خوش آمدید

اخبار

درباره کانکس چرخ دار
مدیر محتوا
/ دسته ها: اخبار, وبلاگ

درباره کانکس چرخ دار

کانکس چرخ دار

کانکس چرخ دار کانکس هایی هستند که با کاربری های مختلف طراحی و با ابعاد های استاندارد ساخته می شوند و به دلیل جابجایی و متحرک بودن چرخ دار می شوند.

کانکس چرخ دار می توانند، جهت دفاتر کار، دفتر سرپرست کارگاه، کتابخانه ی سیار ، فروشگاه سیار، کانکس پلیس، کانکس هلال احمر، کانکس نیروی انتظامی، کانکس انتقال خون، کانکس سرویس بهداشتی سیار ، کانکس مخابراتی ، کانکس حمل محصولات کشاورزی و سایر موارد دیگر استفاده شود.

 کانکس متحرک چرخدار پیکانی یا لندروری بصورت ثابت و فنردار كانكس متحرک به کانکس هایی اطلاق می شود که سیستم آنها طوری طراحی میشود که قابلیت سریع حمل و نقل را داشته و کاربرد آن در مواردی است که کانکس یا همان کاروان در فواصل زمانی کوتاه باید جابجا شود. این نوع کانکس بسته به نوع استفاده از رینگ و لاستیک با ابعاد مختلف و با محورهای ثابت و متحرک و به صورت فنردار اجراء و تولید می شود .کانکس متحرک امکان جابجایی را به راحتی داراست.و شما از کانکس متحرک در هر مکانی به راحتی میتوانید استفاده نمایید. کانکس متحرک،کانکس چرخدار به راحتی به کشنده متصل می گردد و به راحتی حمل میگردد در ساخت کانکس متحرک و کاروان تمامی اصول ایمنی رعایت می گردد.

گروه صنعتی آذین کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس ساندويچ پنل و دیگر محصولات نظیر کانکس چرخ دار ، کاروان , کانکس آذیل و كانكس ويلایی به صورت کانکس ثابت و یا کانکس چرخدار ( کانکس سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت دارد و اماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان است.

مطلب قبلی درباره کانکس های ساندویج پنل
مطلب بعدی درباره کاروان های سیار
چاپ
194 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر