نمایش محصول

کانکس فانتزی
عبیری
/ Categories: دانستنی ها

کانکس فانتزی

کانکس فانتزی چیست؟در این مقاله به برسی کانکس های فانتزی و خاص می پردازیم.

کانکس های فانتزی به دسته ای از کانکس ها گفته می شود که نمای ظاهری و داخلی و شیک بودن آنها بیش از پیش اهمیت دارد و در ساخت این نوع کانکس ها متریال ها با حساسیت بالایی انتخاب میشوند و از مصالحی استفاده میشود که به ندرت در کارهای معمولی مورد استفاده قرار میگیرد.
این نوع کارها معمولا در دسته کانکس کامپوزیتی قرار دارند که حتما قبل از اجرا نیاز به طراحی سه بعدی و آنالیز های مهندسی و برسی روش های اجرا دارند.
هدف از تولید این نوع محصول و این روش تولید ایجاد یک محصول منحصر بفرد با حداکثر زیبایی و مقاومت می باشد که مصرف کننده برای آن کاربری خاصی در نظر گرفته است.
بطور مثال شخصی به عنوان دفتر کار یا نمایشگاه محصولات یا اتاق کنفرانس و میهمان های خاص به این نوع کانکس ها که از هر لحاظ خاص و زیبا و منحصر بفرد باشند احتیاج دارد که خب باید تمام نیاز ها و کاربری های مد نظرش در کار گنجانده شود.
از لحاظ قیمت کانکس فانتزی نسبت به کارهای معمولی کمی افزایش قیمت دارد که دلیل اصلی آن استفاده از متریال های اختصاصی و هزینه های اجرایی بالاتر می باشد.
گروه صنعتی آذین کانکس با برخورداری از تیم مهندسین طراح خود بخوبی توانسته در این سالها نمونه های متعددی از این نوع کانکس های فانتزی و خاص را طراحی و تولید نماید و همواره در این مسیر فعالیت خود را گسترش و کانکس را تبدیل به یک سازه زیبا با کارآیی و طول عمر بالا نماید.
استفاده از متریال هایی مثل کناف،کاغذ دیواری های خاص،استفاده نوین از استیل ، درب های ضد سرقت ، شیشه های سکوریت ،نورپردازی های LED و نمای کامپوزیت همه به زیبایی های این نوع محصول افزوده اند. از این رو گروه صنعتی آذین کانکس برای کسانی که به دنبال محصولات زیبا و منحصر بفرد با طول عمر بالا برای کاربری های خاص می باشند گزینه مناسبی می باشدو تماس با مشاورین آذین کانکس میتواند در هزینه ها و زمان آنها صرفه جویی قابل توجهی کند و در نهایت منجر به یک محصول زیبا با حداقل هزینه ها گردد.

Previous Article انواع کانکس های معمولی
Next Article انواع کانکس های نگهبانی
Print
346 Rate this article:
No rating

Please login or register to post comments.

به وب سایت گروه صنعتی آذین کانکس خوش آمدید