نمایش محصول

کانکس ساندویچ پانل اقلیمی
عبیری
/ Categories: دانستنی ها

کانکس ساندویچ پانل اقلیمی

کانکس ساندویچ پنل ویژه اقلیم های سخت

کانکس ساندویچ پانل بطور ذاتی نوعی کانکس است که برای شرایط سخت اقلیمی مثل مناطق بسیار سرد و یا مناطق خیلی گرم گزینه مناسبی می باشد.

از جمله دلایل این امر بکار رفتن عایق پولی اورتان در جداره های این پنل ها می باشد که دقیقا مشابه یک یخچال عمل کرده و دمای درون را تا حد ممکن نگه داشته و با محیط بیرونی کمترین تبادل را دارد.

در این راستا گروه صنعتی آذین کانکس محصولی را طراحی و اجرا نموده است که در واقع یک کانکس ساندویچ پانل می باشد اما با کمی امکانات و قابلیت های ویژه.

در طراحی این کانکس برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به سقف کانکس ،سقف کاذبی بصورت خارجی تعبیه شده است که در عین این که از تابش مستقیم خورشید در مناطق گرم سیری جلو گیری می کند در مناطق سردسیر نیز از بارش مستقیم باران و برف و یخزدگی برف بر روی سقف کانکس جلو گیری می کند که این خود در حفظ دمای داخل کانکس بسیار موئثر می باشد.

از دیگر کاربرد های این سقف کاذب خارجی بر روی سقف کانکس ساندویچ پانل این است که به هنگام بارندگی دیگر صدای برخورد باران با سقف در درون کانکس مزاحمت ایجاد نمی کند.

این نوع کانکس با داشتن امکانات ویژه ای مانند یک سرویس بهداشتی ، یک پارتیشن جدا کننده ، پنجره های دو جداره upvc با حفاظ آهنی ، درب های آلومینیومی سنگین با حفاظ آکاردئونی ، کابینت آشپز خانه به همراه گاز رومیزی ،سینک و هود یکی از کاملترین و مناسب ترین نوع کانکس ساندویچ پانل برای اسکان نیرو ها در سر پروژه های عمرانی در مناطقی با اقلیم سرد یا خیلی گرم می باشد.

از دیگر کاربری های مهم این کانکس به دفاتر اداری ،اسکان پرسنل ، اتاق جلسات و بسیاری کاربری های آموزشی و خدماتی اشاره کرد.

مشخصات فنی و متریال های بکار رفته در این کانکس از قبیل شاسی با تیر آهن نمره هجده ذوب آهن اصفهان بصورت دور کلاف ، پروفیل های سنگین برای سازه ، کف سرامیک ، ساندویچ پنل با ضخامت چهار سانتیمتر با دانسیته چهل جهت پوشش دیواره ها و سقف ، مخزن آب هزار لیتری پلیمری و جاگیری آن بر روی سقف کانکس به همراه لوله کشی و شیر آلات اهرمی درجه یک دیگر جایی برای فکر کردن به محصولات مشابه جهت تصمیم گیری نمی گذارد و در واقع هر آنچه که از یک کانکس ساندویچ پانل انتظار می رود را با خود دارد.

Previous Article نمونه داخلی D15
Next Article نمونه اجرایی D16
Print
154 Rate this article:
No rating

Please login or register to post comments.

به وب سایت گروه صنعتی آذین کانکس خوش آمدید