ویلای پیش ساخته | خانه پیش ساخته | کانکس آذین کانکس

کانکس کاروان های سیار
عبیری
/ Categories: دانستنی ها

کانکس کاروان های سیار

کانکس چرخدار و کاروان تولید شرکت آذین کانکس

کانکس کاروان در واقع به کانکس هایی گفته می شود که به وسیله خودرو یا کشنده دیگری روی چرخ های خود حرکت می کنند.
امروزه کاربرد کانکس چرخدار و کاروان بسیار بیش از پیش بوده بطوری که کاربری های متفاوتی پیدا کرده است و در فضا شهری به خوبی برای خود جای باز کرده.
کانکس چرخدار به خودی خود پدیده جدیدی نیست و از دیر باز مورد استفاده قرار میگرفته اما امروزه با امکانات جدید تر و کاربری های متفاوت کمی تغییر هویت داده و از مهمترین کاربرد های کانکی چرخدار در گذشته میتوان به کانکس پلیس ، کانکس کارگاه های عمرانی خصوصا راهسازی ها اشاره کرد که با توجه به پیشرفت کار و ساخت جاده کارگاه خود را نیز توسط این کانکس های چرخدار جابجا می کردند.
کاربری های موقتی و فروشگاه های سیار درون شهری امروزه نیازمند کیوسک و کانکس هایی هستند که بطور موقت خدمات ارائه کرده و برای جریانی خاص مثل برگزاری مراسمی در نبش یک چهار راه و یا خدمات فست فودی جلوی ورزشگاهها و استادیوم ها باشند و بعد از اتمام مراسم از محل حمل شوند.از این رو کانکس چرخدار آذین کانکس یکی از بهترین گزینه ها می باشد.
از دیگر کاربری های کانکس چرخدار آذین کانکس می توان به اقامت گاه های توریستی هنگام سفر با خانواده اشاره کرد.بسیاری از مردم هنگام سفر به یک جای ییلاقی دوست دارند چند شبی را در کنار آب یا بیشه سپری کنند که خب در نزدیکی آنجا هتل یا اقامت گاه امنی وجود ندارد و در این هنگام کانکس چرخدار به کمک آنها آمده زیرا در عین اینکه میتوان در آن شبی را در امنیت و آسایش کامل سپری نمود می توان بسیاری از لوازم مورد نیاز سفر را در آن جای داد و هنگام سفر به آنها دسترسی داشت.
کانکس های چرخدار آذین کانکس می توانند بستگی به نیاز و شرایط کاربری مورد نظر دارای امکاناتی نظیر تخت خواب تاشو ، سرویس بهداشتی ، مخزن آب ، آشپز خانه و یا امکانات فروشگاهی برای کانکس کافی شاپ مانند کانتر فروش ، دستگاه قهوه ساز و یخچال صنعتی باشند.
اگر شما هم به سفر های توریستی با تمام وسایل رفاهی و شخصی خود علاقه مندید پیشنهاد ما برای شما کانکس کاروان های گروه صنعتی آذین کانکس می باشد.

Previous Article کانکس ساندویچ پانل اقلیمی
Next Article همه چیز درباره کانکس فانتزی
Print
809 Rate this article:
No rating

Please login or register to post comments.