ویلای پیش ساخته | خانه پیش ساخته | کانکس آذین کانکس

کانکس خدمات شهری یا کیوسک خدمات شهری
عبیری
/ Categories: دانستنی ها

کانکس خدمات شهری یا کیوسک خدمات شهری

در این بخش به برسی کانکس های خدمات شهری می پردازیم

کانکس خدمات شهری یا همان کیوسک خدمات شهری را می توان اجداد کانکس در نظر گرفت.
زیرا اولین ریشه های پیدایش کانکس در کیوسک های خدمات شهری بسیار ساده که گاها از مصالح بسیار ساده مانند کانکس حصیری و یا خیلی ساده تر از آن کانکس پارچه ای که تشکیل شده بود از چند ستون ساده چوبی و چادری که سقف و دیوار های آن را پوشش میداد و وظیفه این نوع کانکس ها بسیار ساده بوده مانند فروشگاه های بین راهی ، کانکس های مطبوعاتی و در ساده ترین نوع آنها سیگار فروشی های سره خیابان و بازار ها
کم کم با پیشرفت شهرها و مطرح شدن زیبایی شهری کیوسک های خدمات شهری و کانکس های خدمات شهری بیش از پیش مورد توجه قرار گرفتند.

به مرور وظایف بیشتری به این کانکس ها سپرده شد و مسائلی مانند عملکرد و زیبایی ظاهری آنها از اهمیت بیشتری برخوردار گردید.

امروزه در جا به جایی شهر ها شاهد حضور کانکس های خدمات شهری با وظایف گوناگون از قبیل کیوسک مطبوعاتی،کانکس پلیس،کانکس اورژانس،کیوسک بلیط فروشی و خیلی کاربری های دیگر هستیم بطوری که با زندگی شهری ما پیوند خورده اند.

گروه صنعتی آذین کانکس در این راستا اقدام به تحقیق و طراحی کانکس مطابق استاندارد های روز و هماهنگ با مبلمان شهری و فرهنگ شهر های ایرانی نموده است و برای هرکاربری طراحی منحصر به فرد کرده است.
اگر قصد خرید یا طراحی یک کانکس خدمات شهری یا کیوسک خدمات شهری را دارید پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی با مشاورین آذین کانکس ارتباط برقرار کنید تا محصولی مطابق با نیاز های شما برایتان تولید کنند.

Previous Article همه چیز درباره کانکس فانتزی
Next Article طراحی کانکس فانتزی
Print
327 Rate this article:
No rating

Please login or register to post comments.