ویلای پیش ساخته | خانه پیش ساخته | کانکس آذین کانکس

همه چیز درباره کانکس فانتزی
عبیری
/ Categories: دانستنی ها

همه چیز درباره کانکس فانتزی

برسی کانکس فانتزی از مرحله ایده تا تولید محصول

در رابطه با کانکس فانتزی پیش تر مقالاتی بر روی سایت قرار گرفت از جمله طراحی یک کانکس فانتزی و معرفی انواع کانکس فانتزی.

در این مقاله به این موضوع می پردازیم که کانکس فانتزی با چه مصالحی تولید می شود, نحوه حمل و زمان مورد نیاز جهت طراحی و تولید آن چقدر است.

در مورد طراحی آن پیش تر در اینجا صحبت شد که پیشنهاد میکنم ابتدا آن را مطالعه بفرمائید. بیشترین کاربری کانکس فانتزی استفاده به عنوان دفاتر اداری,کیوسک خدمات شهری,کانکس ایستگاه دوچرخه و بطور خلاصه کانکس هایی با جلوه خاص بصری می باشد.

زمان مورد نیاز جهت طراحی کانکس فانتزی:

بطور معمول حدود یک هفته زمان نیاز است برای طراحی و تهیه نقشه های اجرایی یک کانکس فانتزی که شامل برگزاری جلسه با کارفرما جهت اطلاع دقیق از نیاز ها و موارد مورد انتظار او و در نظر گرفتن ابعاد ,رنگ و کلیت کا ,سپس تهیه اتوود های اولیه و برطرف کردن نقص های اولیه و در نهایت رسیدن به طرح نهایی و تهیه نقشه های اجرایی.

 

زمان مورد نیاز جهت تولید کانکس فانتزی:

معمولا زمان مورد نیاز جهت تولید یک کانکس فانتزی حدود دو هفته بعد از مرحله طراحی می باشد که تحت تاثیر گزینه های مختلف مانند ابعاد کار و مصالح بکار رفته و سفارشی آن تا سه هفته هم امکان دارد زمان ببرد تولید آن.

 

نحوه بارگیری و حمل کانکس فانتزی:

اگر ابعاد کانکس فانتزی بزرگتر از ابعاد استاندارد قابل حمل در جاده های کشور باشد (یعنی طول دوازده متر و عرض دو ونیم متر) در این صورت نیاز به حمل ترافیکی و یا حمل با اسکورت می باشد اما اگر خیلی ابعاد بزرگتر در نظر گرفته شده باشد می بایست یا کانکس فانتزی در همان محل ساخته شود یا بصورت دو تکه که به آن کانکس دوقولو نیز گفته می شود اجرا شود و سپس در محل مورد نظر تخلیه و توسط تکنسین های آذین کانکس به یکدیگر متصل شوند.

در هنگام بارگیری و حمل کانکس فانتزی باید بسیار دقت کرد چون معمولا دارای مصالح خاص مانند شیشه های سکوریت بزرگ ، بدنه کامچوزیتی ، کرکره برقی و موارد این چنینی می باشد که نیاز به دقت بالا در هنگام جابجایی است تا ضربه و خسارتی به آن وارد نشود زیرا یکی از دلایل اصلی تولید کانکس فانتزی زیبایی ظاهری و ظرافت به کار رفته در آن می باشد.پیشنهاد می شود برای بارگیری و حمل کانکس از جرثقیل استاندارد و تریلی با ابعاد استاندارد دارای تبحر در این زمینه استفاده شود.

 

قیمت کانکس فانتزی:

برای قیمت کانکس فانتزی نمی توان مبلغ دقیقی مشخص کرد چون قیمت نهایی هر کار با توجه به نوع مصالح به کار رفته و ابعاد هر کار متفاوت می باشد.در واقع قیمت نهایی کانکس فانتزی بعد عبور از مرحله اول یعنی طراحی کانکس مشخص می گردد.برای اینکه نتیجه نهایی کار با بودجه در نظر گرفته از طرف کارفرما تناقض نداشته باشد معمولا در ابتدای کار و قبل از شروع به طراحی کانکس کارفرما بودجه مد نظر خود را اعلام میکند تا محصول بر اساس مصالح و متریال هایی طراحی شود که با آن میزان بودجه قابل اجرا باشد.

در این مطلب سعی بر این شد که به تمامی سوالات در باره کانکس فانتزی پاسخ داده شود اما اگر هنوز سوالی در این رابطه در ذهنتان هست که در متن بالا پاسخی به آن داده نشده با مشاوران گروه صنعتی آذین کانکس در میان بگذارید تا بطور کامل راهنمائیتان کنند.

Previous Article کانکس کاروان های سیار
Next Article کانکس خدمات شهری یا کیوسک خدمات شهری
Print
363 Rate this article:
No rating

Please login or register to post comments.