ویلای پیش ساخته | خانه پیش ساخته | کانکس آذین کانکس

طراحی کانکس فانتزی
عبیری
/ Categories: دانستنی ها

طراحی کانکس فانتزی

چگونه یک کانکس فانتزی طراحی کنیم؟

در این مطلب سعی بر این داریم تا شما را با روش طراحی یک کانکس فانتزی آشنا کنیم.
اول باید به این نکته بپردازیم که هدف ما از طراحی یک کانکس فانتزی چیست؟

خب جواب رو اینطور میشه داد که معمولا ما در ذهن خودمون یک فرضیه و تصور خاصی از کانکس داریم که با جستجو تو تولید کننده گان کانکس متوجه میشیم که هیچ کدوم از اونها شبیه اون تصویری که ما از کانکس در ذهن خودمون داشتیم نیست.
درست همینجاست که این فکر به ذهنمون خطور میکنه که"خودم باید یک کانکس فانتزی طراحی کنم"
بله شما درست میگویید.و بهترین راه هم همین هستش که آدم خودش دست به کار بشه.
از مشکلات عمده ای که معمولا در این شرایط پیش میاد اینه که 
- ما از قیمت کانکس فانتزی که داریم طراحی میکنیم بیخبریم و خب خیلی وقتا هزینه اون طرحی که خودمون زدیم چندین برابر بودجمون میشه.
-مشکل بعدی که معمولا پیش میاد اینه که ما با روش های تولید و امکانات و در واقع جزئیات یک کانکس فانتزی آشنایی نداریم و نتیجه طراحیمون الارغم زیبایی که داره کلا قابل اجرا نیست
- و از دیگر مسائلی که در طراحی یک کانکس فانتزی باید مد نظر داشته باشیم ابعاد کانکس چه از نظر طول و چه عرض و ارتفاع بطوری باشد که قابل حمل باشد و حتی وزن آن را نیز باید محاسبه نمائیم.
در آخر بنظر من اگه قصد طراحی یک کانکس فانتزی رو دارید بهتره همواره در ظول طراحی از مشاوره های یک متخصص تولید کننده کانکس بهره ببرید تا خطا های احتمالی شما در همون ابتدای کار برطرف بشه و به قول معروف هم یک کار جدید که بهره از تجربه گذشته داره طراحی کنید و هم نتیجه کار مورد پسند خودتون و مطابق با سلیقه خودتون باشه.
تمام این را چیزایی که گفته شد با پیش فرض این هستش که شما حوصله و هم علاقه به طراحی کانکس فانتزی دارید در غیر این صورت بهتره که یک طراحی خیلی ساده از اون چیزی که توو ذهنتون هستش با مداد روی کاغذ بکشید و یا حتی تصویر مشابه اون رو به تیم طراحی گروه صنعتی آذین کانکس بدید و در مدت کمتر از یک هفته چیزی که توو ذهنتون بوده رو آذین کانکس به واقعیتی فیزیکی جلوی چشمهاتون تبدیل کنه.
این روش دیگه مشکلات روش قبلی رو نداره، مسایلی مثل قیمت خیلی زیاد و یا جزئیات ه اجرایی پیش بینی نشده و .... چون به قول معروف کار رو به کاردان سپردید و از مهندسین معمار و طراح صنعتی که در گروه آذین کانکس هستن کمک گرفتین.
موفق باشید.

Previous Article کانکس خدمات شهری یا کیوسک خدمات شهری
Next Article کانکس فانتزی
Print
162 Rate this article:
5.0

Please login or register to post comments.